Asus pristato naują pagrindinę plokštę Maximus V Gene. Tai aukščiausios klasės produktas, priklausantis legendinei Republic of Gamers serijai.

Asus Maximus V Gene yra itin maža Micro ATX formato plokštė. Tačiau jei plokštė yra maža, tai dar nereiškia, kad ji yra bloga. Ji pasižymi naujausių ir pažangiausių technologijų palaikymu. Kaip ir visos Republic of Gamers serijos plokštės, ši atpažįstama iš gražiai suderintų juodų ir raudonų lizdų.

Naujoji Maximus V Gene pagrindinė plokštė turi LGA 1155 procesoriaus lizdą. Ji yra suderinama su Intel Sandy Bridge ir naujaisiais Ivy Bridge serijos procesoriais. Ši plokštė turi naujos kartos Z77 šiaurinį tiltą.

Pristatoma pagrindinė plokštė turi du PCI Express lizdus, skirtus vaizdo plokštėms. Į juos galima įmontuoti po vieną dviejų aukštų dydžio vaizdo plokštę. Galėsime montuoti tiek AMD, tiek nVidia vaizdo plokštę, nes šis produktas palaiko ir Crossfire ir SLI technologijas.

Šioji plokštė turės itin geras spartinimo galimybes. Plokštė yra suderinama su atnaujinta Extreme Engine DIGI+ II technologija. Procesoriui energiją tiekia aštuonių fazių maitinimo sistema. Asus pabrėžia itin aukštą gaminyje esančios SupremeFX III garso atkūrimo sistemos kokybę. Viršuje ramdame mPCI-E jungtį, kuri leis įmontuoti mSata diską galinėje sienelėje.

Asus teigia, kad naujoji plokštė prekyboje pasirodys jau artimiausiu metu. Kiek pinigų už ją turės pakloti pirkėjai dar nėra žinoma tačiau visi Republic of Gamers serijos gaminiai visada pasižymėjo gan aukštomis kainomis. Jau pasirodė pirmoji gaminio apžvalga, kurią galite rasti čia.

Asus, Games.lt