Logitech“ pristatė belaidę pelę „Logitech Wireless Mouse M515“, ji yra pritaikytą kompiuterio žymeklį valdyti nuo bet kokio minkšto paviršiaus – sofos, lovos ar pagalvės. Ši pelė turi lygią ir sandarią apačią, kuri palengvina pelės slydimą, o integruotas rankos jutiklis įjungia pelę vos prie jos prisilietus ir vėl ją išjungia, kai ranka nuo pelės nukeliama.

„Milijonai žmonių jungia savo kompiuterį prie televizoriaus, todėl pelė „M515″ buvo sukurta šiam poreikiui patenkinti, – sakė „Logitech“ atstovas Lietuvoje Alimas Zaubidovas. – Tobulėjant technologijoms ir keičiantis vartotojų įpročiams, „Logitech“ toliau kuria valdymo įrenginius, kurie leidžia patogiau pasiekti ir naudotis žmonių pamėgtais skaitmeninio pasaulio dalykais.“

Turėdama rankos jutiklį, „Logitech Wireless Mouse M515″ bus aktyvi tik tada, kai ji laikoma rankoje, o paleidus ją iš rankos, pelė iš karto išsijungia. Tai leidžia maksimaliai pailginti baterijos tarnavimo laiką. Kompanija teigia, kad net nekeičiant baterijų M515 galės veikti net iki dviejų metų.

Sandari pelės šio modelio apačia apsaugos pelę nuo dulkių, jos nesikaups pelės lazerio ertmėje. Be to, lygi pelės apačia leis lengvai valdyti ją ant bet kokio paviršiaus: sofos, kilimėlio, pagalvės ar įprasto stalo.

Naujoji pelė taip pat turi įdiegtą „Logitech“ funkciją „Hyper-Fast Scrooling“. Ji leidžia nesunkiai peržvelgti ilgus tinklaraščių įrašus ar socialinio tinklo žinučių srautą. Prireikus tiksliau veikiančios peržiūrėjimo kontrolės, galima bus įjungti peržiūrėjimo spragtelėjimais funkciją.

Akcentuojamas ir dar vienas svarbus naujosios pelės aspektas – nedidelis imtuvas su „Logitech Unifying“ standartu. Dėl itin mažo imtuvo dydžio, prijungus jį prie nešiojamojo kompiuterio, USB lizde imtuvą galima palikti visam laikui. Jis tikrai netrukdys nešiotis kompiuterio, taip sumažės rizika jį prarasti. Be to, prie šio imtuvo bus galima prijungti kitas „Unyfing“ standartą palaikančias peles ar klaviatūras.

„Logitech Wireless Mouse M515″ Europos rinkoje pasirodys balandžio mėnesio pradžioje, jos rekomenduojama kaina bus apie 170 litų (49,99 euro).