Kaip ir buvo tikimasi, „Apple“ pristatė atnaujintus „iPod nano“ ir „touch“ grotuvus. Jie atrodo kaip ir internete kelios dienos prieš pristatymo renginį pasirodę paveikslėliai.

Ketvirtosios kartos „nano“ grotuvas galės būti 8 arba 16 GB talpos. JAV rinkoje šios versijos kainuos, atitinkamai, 149 ir 199 dolerius. Kaip ir buvo tikimasi, „Apple“ atsisakė plataus trečiosios kartos „nano“ dizaino ir gryžo prie dailiu linijų, būdingų pirmoms dviems „nano“ kartoms“. Ketvirtosios kartos „iPod nano“ pristatomas kaip ploniausias „iPod“ šeimos narys, koks kada nors buvo sukurtas.

Pirkėjai galės rinktis sidabrinės, mėlynos, purpurinės, žalios, oranžinės, geltonos, rožinės, raudonos arba juodos spalvos „iPod nano“, jame bus integruotas pagreičio jutiklis.

Gerokai atnaujintas ir „iPod touch“ – jame atsirado 3.5 colio įstrižainės ekranas ir suderinamumas su 802.11b/g standartų belaidžiu ryšiu. Taip pat grotuvas nuo šiol turės išorinius garso lygio reguliavimo mygtukus, integruotą garsiakalbį.

8 GB talpos 299 JAV dolerius Anapus Atlanto kainuosiančią „touch“ versiją bus galima panaudoti ir žaidimams. Be to, grotuve įdiegtas suderinamumas su „Nike+“ sąsaja. Bus siūlomos ir 16 GB (299$) bei 32 GB (399$) „touch“ versijos.

Taip pat pranešta, kad į „iTunes“ sistemoje vėl pasirodys NBC laidos. „iTunes“ programa patobulinta į 8 versiją, kurioje atsirado „Genius“ savybė. Taip pat pranešta, kad „App Store“ parsisiuntimų skaičius pasiekė 100 mln. ribą.