Ilgą laiką MSI GE nešiojamų kompiuterių serija buvo viena iš mėgstamiausių tarp žaidimų entuziastų. Sąlyginai pigus kompiuteris tinkantis įvairiems gyvenimo atvejams tapo vienu perkamiausių MSI modelių, o štai visai netrukus jo laukia dar vienas atnaujinimas. GE63VR/73VR Raider gavo naują, sportinį automobilį primenantį dizainą ir buvo apginkluotas naujomis dalimis. Tad skubame aiškintis, kas pakito viename iš mėgtamiausių žaidėjų kompiuterių modelių.

Naujoviškas būdas aušintis

Kosmetinės operacijos sulaukę MSI nešiojamieji kompiuteriai dabar bus apginkluoti nauja Cooler Boost 5technologija. Du besisukantys Whirlwind Blade aušintuvai su 7 šiluminiais vamzeliais ir 4 ortakiais sukonstruoti taip, kad net ilgiausių ir intensyviausių žaidimo sesijų metu, jūsų kompiuteris neperkaistų.

Didesni garsiakalbiai

Matyt išgirdę ne vieną skundą dėl nešiojamųjų kompiuterių garsiakalbių, MSI į savo plastinės operacijos planus įtraukė ir tai. Naujieji MSI GE63VR/73VR Raider turės integruotus Dynaudio Giant garsiakalbius, kurių atkuriamo garso diapazonas yra 5 kartus didesnis. Tiesa, ir patys garsiakalbiai yra gerokai didesni bei užima net 3 kartus daugiau vietos kompiuterio viduje. Tai leidžia mėgautis ir 50 procentų garsesniu ir nežinia kiek kartų kokybiškesniu žaidimų garsu.

Nauja ir spalvinga klaviatūra

Naujieji MSI Raider‘iai taip pat turi ir atnaujintą RGB klaviatūrą, kurią sukonstravo SteelSeries. Ji ypatinga tuo, kad priešingai nei kituose modeliuose, kiekvienas mygtukas gali būti užprogramuotas skirtinga spalva ar šviesos efektais. Naudodamiesi šiuo funkcionalumu galite užprogramuoti savo kliaviatūros pašvietimą taip, kad realiu laiku, pagal šviesos efektus galėtumėte žinoti tam tikrą žaidžiamo žaidimo statistiką, pvz., amunicijos kiekį, gyvybės taškų likutį ir panašiai. Negana to, klaviatūra turi ergonomiškai suprojektuotus mygtukus su 1,9 mm paspaudimo gyliu.

Dar geresnis ekranas

Naujieji Raider kompiuteriai taip pat yra vieninteliai nešiojamieji kompiuteriai su įpūdingais ekrano parametrais. Šių kompiuterių ekranus MSI paturbino savomis technolgijomis ir kaip pranešama, jie siekia 120Hz atkūrimo dažnį ir 3 ms atsako laiką. Tai tikrai dideli skaičiukai, kai kalbame apie nešiojamą kompiuterį.

Daugiau apie naujuosius MSI Raider kompiuterius galite sužinoti čia.