MSI GL62M yra vidutinės klasės žaidėjams skirtas nešiojamasis kompiuteris, kainuojantis kiek daugiau nei 1000 eurų. Tarp žaidybinių kompiuterių Lietuvoje ši kainų klasė yra labai populiari.

Kompiuteris turi galingą keturių branduolių Intel Core i7 7700HQ centinį procesorių. Jame yra 8 GB operatyviosios atminties. Žaidėjams svarbiausias dalykas – vaizdo plokštė. GTX 1050 Ti yra rimtas agregatas ir geriausias pasirinkimas šioje klasėje – nešiojamųjų, turinčių GTX 1060 kainos prasideda nuo 1300 eurų.

Kompiuteris turi standartinio 15,6 colių dydžio Full HD rezoliucijos ekraną. Klaviatūra turi baltą LED apšvietimą (kuris ne taip bado akis kaip raudonas ar mėlynas). Šios klaviatūros kūrimas buvo patikėtas žaidėjų mėgiamai SteelSeries kompanijai.

Kaip šios modifikacijos kompiuterio trūkumą galima įvardinti SSD disko nebuvimą. Jį nesunkiai galima išspręsti įstačius M.2 formato SSD diską. Tada net nereikėtų pašalinti standartiškai montuojamo 1 TB SSD disko ir palikti jį duomenų kaupimui. Kitas variantas – primokėjus 68 eurus rinktis versiją su SSD disku. Pavienių pigiausių tokio tipo SSD diskų kainos yra 10 eurų mažesnės.

Nešiojamojo kompiuterio kaina siekia 1089 eurus. Core i7 7700HQ centrinio procesoriaus ir Geforce GTX 1050 Ti vaizdo plokštės tandemas pilnai tenkins žaidimų mėgėjus.


Šiandien buvo paskelbta akcija, leidžiantį šį kompiuterį įsigyti vos už 765 eurus. Tiesa, akcija galiojo tik 100 kompiuteriui ir visi jie jau yra išpirkti. Dabar juos galima įsigyti už 815 eurų, kas taip pat yra velniškai pigu. Už šią kainą parduodamų kompiuterių kiekis taip pat yra labai limituotas – tik 150 vnt.