JAV nuteistas kalėti spameris pabėgo iš lengvo režimo pataisos kolonijos ir nušovęs savo žmoną ir trijų metukų dukrą nusižudė pats. Šiurpios tragedijos išvengė dar du nuteistojo bėglio Edward Davidson vaikai – paauglė dukra sužeista, naujagimis sūnus nenukentėjo.

Už spamo siuntinėjimą kalėjimu ir bauda nubaustas E. Davidsonas iš kolonijos pabėgo pasislėpęs žmonos visureigyje. Pora nuvažiavo į namus viename iš Denverio priemiesčių, kur tragedija ir įvyko. Paauglė žudiko dukra buvo šūviu sužeista į kaklą, tačiau pajėgė nubėgti į gretimą namą pasišaukti pagalbos. 8 mėnesių kūdikis rastas šeimos automobilyje visiškai sveikas.

Kokia drama nutiko – kol kas neskelbiama, bet, galų gale, tai nėra ir labai svarbu. E. Davidsonas buvo nuteistas 21 mėnesiams kalėjimo ir 714 139 JAV dolerių bauda už spaminių laiškų siuntinėjimą. 2003-2005 metais jis siuntė tūkstančius tokių laiškų, iš šio verslo gavo nemažas pajamas – teismo metu teigta, jog per vertimosi neleistina veikla laikotarpį Davidsono saskaitas papildė apie 3,5 mln. JAV dolerių.

Komentuodamas nelaimę JAV prokuroras Trojus Eidas ranką prieš save pakėlusį spamerį ir žudiką pavadino bailiu.