Nintendo of America pasirašė susitarimą su greito maitinimo restoranu MacDonald, kad daugiau nei 7000 jų restoranų, būtų įrengtas bevielis internetas ir lankytojai galėtų nemokamai pasinaudoti „intendo Wi-Fi Connection“ paslauga.

Šiuo metu MacDonald restoranuose JAV jau yra bevielis internetas nešiojamų kompiuterių savininkams, tačiau už jį kompanija ima papildoma mokestį. Šią paslaugą jiems teikia Teksase įsikūrusi įmonė Wayport, kuri jau gavo nenustatyta sumą pinigų iš Nintendo, kad internetu galėtų naudotis ir DS savininkai.

„Šis susitarimas su Wayport – tai žigsnis į priekį tikslo, norint kartu sujungti grupę žmonių, turinčių tuos pačisu interesus – žaisti, – kalbėjo Nintendo of America pardavimų ir marketingo vadovas Reggie Fils-Aime, – Pradėdami nuo nemokamo bevielio interneto restoranuose, mes norime paskatinti žmones nebijoti naudotis mūsų nauja paslauga“

Tuo tarpu Wayport atstovas Dave Vucina įvykį komentavo taip: „Nintendo yra pionieriai šioje srityje ir mes tikimės, jog bendradarbiavimas su jais bus puiki proga ne tik pateikti visuomenei naujas paslaugas, bet ir pagerinti dabartinę mūsų teikiamo interneto kokybę“.

Nintendo Wi-Fi Connection paslauga JAV pradės veikti nuo lapkričio 14 dienos, o Europoje DS savininkai galės ja džiaugtis lapkričio 25 dieną, tuo pat metu, kai pasirodys ir Mario Kart DS – puikus žaidimas su draugais. Artimiausiu laiku tai pat turėtų pasirodyti ir kiti Wi-Fi žaidimai: Metroid Prime Hunters, Animal Crossing: Wild World ir Tony Hawk’s American SK8Land.

Gaila, tačiau Nintendo kol kas negalėjo suteikti informacijos, ar Europoje yra planuojama kažkas panašaus.