„Skype“ pristatė naują savo programos versiją „Mac“ vartotojams, kurie pirmą kartą anksčiau už „Windows“ vartotojus galės naudotis skambučių peradresavimo galimybe. Naujoji „Skype for Mac 2.6” taip pat pasižymi geresne kokybe, yra stabilesnė ir turi daugiau naujų funkcijų.

Naujoji skambučių peradresavimo galimybė „Skype“ vartotojams leis realiu laiku vykstantį pokalbį peradresuoti bet kuriam kitam žmogui iš kontaktų sąrašo. Ši funkcija itin aktuali verslo klientams bei bendraujant su artimaisiais.

Teigiama, kad „Mac OS X“ sistemos galia, paprastumas ir saugumas, taip pat techninės įrangos sprendimai, pavyzdžiui, integruotos „i-Sight“ interneto kameros, suteikia tokioms kompanijoms kaip „Skype“ dideles galimybes kurti „Mac“ vartotojams skirtus naujus produktus ir jų funkcijas.

Be skambučių peradresavimo galimybės, naujoji „Skype” versija turi dar keletą naujų funkcijų, kurios iki šiol buvo prieinamos tik kitų sistemų naudotojams. Tarp šių funkcijų – galimybė prisijungti prie viešųjų pokalbių; rašymo indikatorius, leidžiantis matyti, kai pašnekovas rašo žinutę; patarimų teikimo paslauga „Skype Prime“, automatinio „Skype“ atnaujinimo funkcija bei DTMF tonai, skirti autoatsakiklio paslaugoms.