„Logitech“ pranešė tieksianti žaidimų įrenginius tarptautiniam kompiuterinių žaidimų čempionatui. Šiame spalio 18-22 dienomis Monzoje (Italija) vyktančiame renginyje dalyvauja daugiau kaip 700 geriausių žaidėjų iš 70 šalių. „Logitech“ žaidėjams tiekia „G15″ klaviatūras, „G3″ lazerines peles ir „Precision PC“ žaidimams skirtas ausines.

Kompanija jau daugiau kaip 10 metų kuria ir parduoda įvairius žaidimams skirtus įrenginius. 2005 metų spalį „Logitech“ pristatė žaidėjams skirta G- įrenginių seriją – „G3″, „G5″ ir „G7″ lazerines peles, „G11″ ir „G15″ klaviatūras ir „G25″ vairą. Visi šie įrenginiai yra itin greiti ir tikslus.

Tarptautinis kompiuterinių žaidimų („World Cyber Games“) čempionatas yra vienas didžiausių žaidimų pramonės renginių. Atrankoje į šį čempionatą šiemet dalyvavo beveik milijonas žaidėjų, finale dalyvaus daugiau kaip 700 finalininkų iš 70 šalių. Pirmąkart Europoje organizuojamas renginys vyks atnaujintoje Formulė-1 trasoje Monzoje.

„Per septynerius metus gerokai išaugęs čempionatas kiekvienais metais pritraukia vis daugiau susidomėjusių. Džiaugiamės, kad galime bendradarbiauti su „Logitech“ ir žaidėjams pasiūlyti geriausią įrangą,“- sakė WCG organizatorius Wonsuk Oh.

„Logitech“ labai svarbus dalyvavimas šiame čempionate,- pridėjo „Logitech“ Europos regiono vadovas Romain du Gardier. – Džiaugiamės, kad geriausi pasaulio žaidėjai žais būtent mūsų įrenginiais.”