Savaitgalį vykusios konferencijos metu CES parodoje „Logitech” pristatė naująjį „Harmony” serijos universalų nuotolinio valdymo pultą – „Harmony One”. Kaip ir kituose šios serijos gaminiuose, čia įdiegta įrangos valdymo vienu paspaudimu technologija, taip pat spalvotas lietimui jautrus ekranas, na, o pats gaminys yra išskirtinai ergonomiškos formos. Naujasis Logitech gaminys laimėjo CES 2008m. geriausio gaminio apdovanojimą namų ir laisvalaikio kategorijoje.

Namuose atsirandant vis daugiau elektronikos įrenginių ir sudėtingėjant jų valdymui bei tarpusavio sąveikai, žmones pradeda erzinti ne tik nuotolinio valdymo pultų gausa, bet ir varginantis visos įrangos jungimo procesas. Remiantis rinkos tyrimais, vis daugiau namų ūkių susiduria su šia problema. „IMS Research” teigia, kad per ateinančius ketverius metus HDTV televizorius ir jų priedus įsigys apie 148 milijonai namų ūkių, o vien tik JAV įvairių elektronikos prietaisų namams ir laisvalaikiui rinka 2010m. turėtų pasiekti 300 milijardų dolerių ribą (2006m. gruodžio mėn. „Parks Associates” atliktas tyrimas „Skaitmeninio gyvenimo įžvalgos”).

Pagrindinė visų tyrimų išdava – 5,6 cm skersmens spalvotas, lietimui jautrus ekranas. Jame įdiegta nauja technologija, reaguojanti ne į paspaudimą, tačiau į elektrinį signalą. Nuotolinio valdymo pultu galima valdyti bet kurį įrenginį su IR (infraraudonųjų spindulių) prievadu – tai gali būti televizoriai, garso sistemos, DVD grotuvai ar bet kas kita. „Harmony One” spalvotame ekrane gali būti atvaizduojamos net mėgstamiausių TV programų piktogramos.

Remiantis tyrimais, „Logitech” taip pat patobulino mygtukų išdėstymą ant nuotolinio valdymo pulto. Jie išdėstyti per keturias zonas – skaitinių mygtukų,tradicinių DVD valdymo mygtukų, garso ir kanalų perjungimo ir pulto ekrane atvaizduojamų užsiėmimų pasirinkimo mygtukų. Ant nuotolinio valdymo pulto jų yra apie 40. Visi šie mygtukai savo forma yra skirtingi ir unikalūs, todėl kiek pripratus prie pulto juos bus galima surasti net nepažiūrėjus į pultą.

„Harmony One” Europos parduotuvių lentynas pasieks vasario pradžioje. Siūloma mažmeninė šio nuotolinio valdymo pulto kaina – 249,99 eurai.