Nauja „Logitech“ internetinė vaizdo kamera

„Logitech“ rinkai pristatė naujausią savo produktą- internetinę kamerą „QuickCam Ultra Vision“. Teigiama, kad ji garantuoja itin kokybišką bendravimą internetu, nes kameros perduodamas vaizdas yra net apie du kartus aiškesnis nei iki šiol būdavo galima išgauti internetinėmis kameromis.

Kameros perduodamas vaizdas turėtų būti ryškus net ir blogo apšvietimo sąlygomis, t.y. kai apšvietimas yra neintensyvus arba intensyvus iš šono ar nugaros. Tuo rūpinsis “Logitech RightLight 2” technologija, kuri suderina kamerą pagal aplinkos sąlygas. Kameroje yra 1.3 megapikselių sensorius.

“Baltijos šalyse labai populiarėja vaizdo komunikacija internetu, todėl naujoji “Logitech” internetinė kamera su labai kokybiška linze tikrai neliks nepastebėta”,- teigia “Logitech” Baltijos šalių regiono vadovas Alo Johandi.- “Be to, “RightLight 2” technologija, manau, nustebins ne vieną internautą, iki šiol likdavusį nepatenkintu dėl vaizdo kokybės apytamsiame kambaryje ar dieną, šviečiant ryškiai saulei”.

Atnaujinta visa “QuickCam” kamerų šeima

Logitech taip pat atnaujino ir kitas “QuickCam” produktų linijos kameras, papildydama jas naujomis technologijomis ir ypatybėmis, kurios vaizdo komunikaciją internetu dar labiau supaprastina. Vartotojams jau žinomos “Logitech” kameros “QuickCam Fusion”, “QuickCam Sphere” ir “QuickCam Pro 5000” nuo šiol taip pat turės “RightLight 2” technologiją. Naujos konstrukcijos “QuickCam Communicate STX” kamera turi privatumą garantuojantį gaubtą, kurį atidengus, paleidžiama viena iš vaizdo komunikacijos programų (“Windows Live Messenger”, “Skype Video”, “Yahoo! Messenger” ar “AOL Instant Messenger”), o uždengus, vaizdo srautas sustabdomas. Visos šios kameros bus parduodamos komplekte su atnaujinta “Logitech QuickCam” programine įranga, kurioje vartotojo sąsaja įgyvendinta piktogramomis ir tai leidžia lengviau pasiekti kameros nustatymus.

“Mūsų 2006 metų internetinių kamerų linija- labai atnaujinta. Visi atnaujinimai padaryti analizuojant klientų atsiliepimus. “Logitech” jau dešimtmetį gamina internetines kameras, todėl šiandien rinkai pristatomi produktai- tai patirties ir analizės rezultatas”,- teigia “Logitech” internetinių komunikacijų produktų marketingo viceprezidentė Gina Clark.- “Nauja mūsų internetinių kamerų koncepcija- itin tiksli linzė ir “RightLight 2” technologija. Tokio kokybiško vaizdo internetine kamera iki šiol dar niekam nebuvo pavykę išgauti.”

Apie “Logitech RightLight 2” technologiją

“Logitech RightLight 2” technologija sureguliuoja kamerą taip, kad vaizdas būtų kokybiškas net ir blogo apšvietimo sąlygomis, t.y. kai apšvietimas yra neintensyvus arba intensyvus iš šono ar nugaros. Naujoji technologija- tai patobulinta pirmos kartos “Logitech RightLight” technologija, kuri reguliuodavo kamerą tik neintensyvaus apšvietimo sąlygomis.