Logitech pristatė naujausią kompiuteriniams žaidimams skirtos savo G serijos gaminį – mechaninę klaviatūrą Logitech G710+. Tai klaviatūra, leidžianti atsiriboti nuo pašalinių dalykų ir visą dėmesį sutelkti į veiksmą žaidime. Kompiuterinių žaidimų mėgėjams ji suteikia viską, ko tik galima pageidauti: sparčią veikseną, absoliučios kontrolės galimybes ir iki minimumo sumažintų pašalinių trukdžių lygį.

„Logitech G710+ sukūrėme siekdami patenkinti specifinius žaidžiančiųjų poreikius, – sakė Logitech vyresnysis pasaulinių produktų vadovas Markas Starrettas. – Šią klaviatūrą išbandėme realioje aplinkoje kartu su profesionaliais žaidėjais, partneriais, kūrėjais ir tokiais kompiuterinių žaidimų mėgėjais kaip jūs ir aš, kad įsitikintumėm, jog sukūrėme mechaninę klaviatūrą žaidimams, viršijančią visų lūkesčius“.

Klaviatūroje panaudoti mechaniniai mygtukai užtikrina itin kokybišką naudojimosi pojūtį – į kiekvieną spustelėjimą ji reaguoja tikslia 45 g atsakomąja jėga, o jų spustelėjimo gylis siekia 4 mm, tai leidžia greitai surinkti reikalingą tekstą. Be to, spustelėjimai yra praktiškai begarsiai, kadangi kiekvienas mygtukas turi amortizuojantį žiedą, sumažinantį bet kokį galimą triukšmą, tačiau nekenkiantį veiksenai. Klaviatūros mygtukai yra perėję itin nuodugnų patvarumo bandymą ir atlaiko iki 50 mln. paspaudimų.

Šios Logitech klaviatūros mygtukus iš apačios apšviečia LED šviesos šaltinis, leidžiantis pasirinkti 4 skirtingus šviesos intensyvumo lygius arba ją visiškai išjungti. Dar daugiau – kad raidžių W, A, S, D ir krypčių mygtukai būtų geriau matomi, jų apšvietimo lygis gali būti reguliuojamas nepriklausomai nuo likusių klaviatūros mygtukų.

Pasitelkus naujausią Logitech žaidimų priedams skirta programine įrangą, šios klaviatūros specialiems G mygtukams galima priskirti specifines komandas ir Lua programinės kalbos scenarijus (palaikoma iki 18 skirtingų komandų kiekviename žaidime). Visi 110 klaviatūros mygtukų yra apsaugoti nuo klaviatūros užsikirtimo, kai vienu metu nuspaudžiami keli klavišai, o 26 mygtukai nereaguoja ir neįjungia tam tikrų komandų, kai žaidimo eigoje nuspaudžiama ir laikoma neplanuota komandos kombinacija. Tokios apsauginės funkcijos užtikrins, kad žaidimo įkarštyje bus atlikti norimi veiksmai ir išvengta netikėtumų.

Klaviatūra Logitech G710+ yra suderinama su Windows 7, Windows Vista operacinėmis sistemomis, o vėliau bus suderinama ir su būsimomis sistemomis. Logitech G710+ pasirodys Europos rinkoje 2012 m. gruodžio pradžioje. Klaviatūros rekomenduojama pardavimo kaina yra 149,99 euro (apie 515 litų). Taigi norintys įsigyti šį įrenginį turės nemankai paploninti savo piniginę.

Logitech, Games.lt