Bendrovė „Fujitsu“ pristatė savo pasiūlymą itin nedidelių kompiuterių rinkai – 610 gramų sveriantį „U2010“ su 5,6 colio įstrižainės ekranu.

Rinkoje šis kompiuteris turėtų pakeisti „U1010“. Viena įdomesnių naujojo „U2010“ savybių – integruotas FM siųstuvas. Jo panaudojimas paprastas – galima transliuoti muziką iš kompiuterio ir klausytis jos su namų radiju ar kitu imtuvu.

5,6 colio įstrižainės „LifeBook U2010“ ekrano raiška – 1280×800 taškų. Na, tikrai nemenka, kaip tokio dydžio ekranui. Šviesumas siekia 300 kandelų kvadratiniam metrui. Panašu, kad ir patys „Fujitsu“ puikiai supranta, jog WXGA raiška 5,6″ ekranui didoka, taigi, kompiuteryje įdiegė „Raku Raku“ pavadintą (super pavadinimas) funkciją. Tai iš esmės korpuse sumontuotas mygtukas, aktyvuojantis ekrano didinimo (zoom) programą. Ji padeda pamatyti tai, kas rodoma, aiškiau.

Kompiuteriuko viduje dirba 60 GB kietasis diskas arba 64 GB SSD atmintinė. Nepamiršti ir bevielio tinklo, „Bluetooth 2.1“ moduliai, pirštų antspaudų skaitytuvas. Sistemos šerdis – 1,6 GHz taktiniu dažniu dirbantis „Atom Z530“ procesorius. Darbui naudojama „Windows“ šeimos operacinė sistema. Na, tikėtina, jog tai XP. „Fujitsu“ skelbia tik tai, kad OS funkcionalumas neapribotas, taigi, mažasis kompiuteris gal nėra toks ir silpnas.

Deklaruojama „U2010“ darbo be elektros trukmė – 8 valandos. Galimos kompiuterio spalvos – mėlyna, juoda, rožinė, sidabrinė, raudona.