Atsimenat kai dažnos apžvalgos pabaigoje sakydavau, kad prekę Lietuvos parduotuvėse sunku rasti, tačiau norinys ją įsigyti pagalbos turėtų ieškotis į entuziastus orientuotuose parduotuvėse? Nors garsiai to ir neįvardindavau, kalba beveik visą laiką ėjo apie BalticMart.eu. Pastaroji kompanija visą produkciją pirkdavo iš užsienio didmenininkų ir tai jai leisdavo turėti kur kas didesnę pasiūlą.

Deja turime pranešti, kad pastaroji kompiuterių komponentų pardavėja sustabdė savo veiklą. Kompanijos tinklalapyje pranešama, kad parduotuvė rugsėjo trečią dieną nutraukė savo veiklą. Garantinis aptarnavimas bus vykdomas Gera Taisykla servisuose.

Rezultatas – Lietuvoje tapo ypač sudėtinga įsigyti EVGA, Phanteks, NZXT, Super Flower, Xigmatek, Zowie bei kitų gerai pasaulyje žinomų, bet Lietuvoje retai aptinkamų kompanijų produkciją. Taip pat ženkliai sumažės Seasonic, Noctua, BitFenix, Aerocool, Antec produktų pasiūla. Taip pat bėdų iškils ir renkantiems nestandartinę aušinimo skysčiu sistemą – jų komponentais Lietuvoje bent kurį laiką neprekiaus niekas.