Asus pristato naują internetinį kompiuterį Eee PC 1225B. Tiesa, tai nebus standartinis, kuklus įrenginys, nes kai kuriomis savybėmis prilygs standartiniams didesniems nešiojamiesiems kompiuteriams.

Kompiuteryje sutinkamas, kiek didesnis nei daugelyje netbukų, 11,6 colio skersmens monitorius. Jis atkuria 1366 X 768 rezoliucijos vaizdą, tai būdinga įprastiems nešiojamiesiems, o ne netbukams. Kompiuteryje sukasi Windows 7 Home Premium operacinė sistema. Dauguma kitų tokių kompiuterių turi stipriai apkarpytą Starter versiją.

Šie kompiuteriai turi dviejų branduolių AMD APU tipo procesorius. Silpnesnysis jų bus C-60 dirbantis 1 GHz dažniu (Turbo režime pasiekiamas 1,33 GHz greitis) ir turintis integruotą Radeon HD 6290 grafikos lustą. Tokie procesoriai yra pakankamai dažnai montuojami į internetinius kompiuterius. Tačiau brangesniuose variantuose esantis E-450 daug dažniau sutinkamas įprasto dydžio nešiojamuosiuose kompiuteriuose. Jis dirba 1,65 GHz dažniu ir turi spartesnę Radeon HD 6320 grafikos plokštę.

Ieškantiems talpaus kompiuterio galima rinktis net iki 750 GB talpos kietąjį diską, o tai yra labai didelis duomenų kiekis netbukui. Asus inžinieriai šiame kompiuteryje siūlo nuo 2 iki 4 GB operatyviosios atminties. Taip pat jame bus randami garsiakalbiai ir internetinė kamera. Jis turi VGA ir HDMI vaizdo išvestis tam, jei norėtumėme matyti vaizdą didesniam ekrane. Kompiuteryje yra bevielės Wi-Fi ir Bluetooth 3.0 jungtys.

Kompiuterį bus patogu pernešti ne tik dėl mažų matmenų bet ir dėl nedidelio svorio – Eee PC 1225B tesveria 1,4 kg. Su 6 cell’ų talpos baterija kompiuteris gali dirbti net iki septinių valandų. Pirkėjai galės išsirinkti norimo stiliaus kompiuterį, nes bus siūlomi penki skirtingų spalvų variantai – baltas, sidabrinis, pilkas, raudonas ir juodas.