„Linksys E4200“ — didžiausią duomenų perdavimo greitį turintis „Linksys“ maršrutizatorius rinkoje. Pakeistas įrenginio dizainas, formuoja naują „E serijos“ įvaizdį.

„Linksys E4200“ — naujausias „E serijos“ atstovas, savo vietą užimantis greta kitų „High–End“ kategorijos įrenginių (Linksys E3000 ar rudenį pasirodysiantis Netgear — WNDR4000). Techninės charakteristikos atrodo įspūdingai: su 802.11n standartu suderinamas, dviem dažniais galintis dirbti įrenginys, suteikia maksimalų duomenų pralaidumą iki 450Mbps (naudojant 5Ghz dažnį).

Akivaizdu, kad šiuo produktu „Linksys“ taikosi į modernius namus. Įrenginio dizainas įkvėptas šiuolaikinio interjero yra estetiškai patrauklus, žemo profilio, pagamintas iš kokybiškų medžiagų. Įrenginio jungtys ir net šešios antenos paslėptos įrenginio korpuse, nekrenta į akis ir nedarko vaizdo.

Vertinant praktiškąją pusę E4200 turi viską ko reikia interaktyviems namams. „Cisco Connect“ programinė įranga automatiškai sukuria namų tinklą, prie kurio ypač paprastai prijungsite visus su „Wi–Fi“ suderinamus įrenginius (nešiojamus kompiuterius, grotuvus, media centrus, žaidimu konsoles, spausdintuvus ir t.t.). Įspūdingi duomenų perdavimo greičiai leis mėgautis žaidimu ar aukštos raiškos vaizdo transliavimu vietiniame tinkle.

E4200 taip pat turi USB jungti, per kurią prijungę išorinį diską, paversite jį tinkle „kabančiu“ ir energijos veik nenaudojančiu media centru.

Lietuvą „E4200“ pasieks kovo viduryje, manoma, kad įrenginio kaina gali siekti 500 litų.