Subyrėjus Vokiečių didmeninei kompanijai Jet Computer, šiek tiek keičiasi ir situacija Lietuvos parduotuvių vėsinimo komponentų sektoriuje. Ji tokia kaip ir situacija rinktinėje – yra dviprasmiška, tačiau bendras rezultatas teigiamas.

Taigi pirmiausia turime pasidžiaugti tuo, kad pasikeitus produktų tiekėjams, mūsų šalyje atsirado ir naujų Deepcool aušintuvų modelių. Iki šiol brangiausias Deepcool modelis buvo FrostTwin, jei žodis „brangiausias“ iš vis gali būti vartojamas su už  110 litų kainuojančiu aušintuvu. Antras pagal brangumą buvo mūsų bandytas Gammaxx S40 už juokingus 70 litų.

Na o dabar Lietuvos sandėliai pasipildo tokiais modeliais, kaip Icewind (90Lt), didžiajame aušintuvų teste dalyvavusiu Ice Blade Pro (130Lt), Tiger Shark (145Lt), Twin Tower tipo aušintuvu Neptwin (156Lt) ir galiausiai nauju „brangiausiojo“ titulą gaunančiu Ice Warrior (165Lt). Taip pat atsirado ir daugiau naujų, paprastesnių produktų, kaip elementarūs CPU aušintuviukai Theta 15 ir Theta 20, nešiojamųjų kompiuterių aušintuvai N19, N2 ir M6, vienalyčio aliuminio VGA aušintuvas V95 ir t.t.

Taip pat Jet Computer priklausiusi Xilence taip pat kartu buvo uždaryta. Ją perpirko Be Quiet! savininkė Listan, tad Xilence veikla bus tęsiama toliau, tik gal būt tik ženkliai pasikeis jos kryptis. Dabar kompiuterių parduotuvėse mūsų šalyje nerasime nė vieno gaminio, ir nežinia ar jie iš vis atsiras. Iki šiol Xilence produkcijos nebuvimas nėra didelis trūkumas, nes ši kompanija pardavinėdavo Deepcool aušintuvus po savu brand’u, bei PSU, kuriems taip pat nesunkiai rasime alternatyvas.

Games.lt