Įteikti kasmetiniai „Reddot“ apdovanojimai už gaminių dizainą. Šįkart renginyje triumfavo korėjiečiai LG – kompanijos produktai pelnė net 20 „raudonųjų taškų“. Tai naujas rekordas šių apdovanojimų istorijoje.

„Redddot“ apdovanojimai drauge su „iF Design Awards“ yra labiausiai vertinami technologinio dizaino įvertinimai Europoje. Neblogai šįmet LG sekėsi ir su „iF“ – pelnyta 11 prizų, tad sėkmę „Reddot“ apdovanojimuose galima laikyti natūraliu gerų gaminių įvertinimo tęsiniu.

„Reddot 2006“ apdovanojimus LG pelnė: projektorius AN110, plačiaekranis nešiojamas kompiuteris T1, nešiojamas kompiuteris S1, 50 colių įstrižainės plazminis ekranas PC1, 42 colių skystų kristalų ekranas 42LC2D, „Chocolate Phone“ mobilusis telefonas, LCD monitoriai LX60 ir LX70, namų kino sistemaa XH760TA, MP3 grotuvai, DVD įrašytuvas LHR7500, namų pramogų sistema „Digital Home PC“, skalbimo mašinos WD14330AD ir WDFR230AM, mikrobangų krosnelė LB672098S ir dulkių siurblys VR4000.

Įspūdingas sąrašas, kuriame netrūksta pačių įvairiausių tipų daiktų. Du iš išvardytų gaminių – projektorius AN110 ir T1 serijos plačiaekraniai nešiojami kompiuteriai – ne tik gavo „raudoną tašką“ bet ir įvertinti kaip geriausi iš geriausių. Na, nešiojamas nešiojamuoju, o taip gerai įvertinto projektoriaus nuotrauką pridedu. Bazinė įrenginio dalis prisukama prie sienos, pats korpusas ant lanksčios kojelės pakreipiamas taip, kaip tik norisi. Originali mintis bei taupantis laiką sprendimas – lengviau prisukti tokį gražuolį prie sienos, nei palubėje kabinti pilką ir nuobodų jo analogą.