Pietų Korėjos kompanija „LG“ šią savaitę pasirašė bendradarbiavimo sutartį su JAV kompanija „Intel“ dėl naujosios technologijos“WiDI“ įdiegimo į LG 3D Smart TV serijos televizorius. Šios technologijos pagalba bus galima lengviau perduoti iš kompiuterio ar išmaniojo telefono aukštos kokybės vaizdą. Televizoriui, su įdiegta naujove, nereikės prijungti papildomo adapterio ar laidų.

„Intel WiDi“ leis iki šiol „laidais“ ar specialiais priedėliais prieinamą turinį pasiekti patogesniu būdu. Tai išplės „Cinema 3D Smart TV“ funkcionalumą, suteiks pranašumą prieš kitus 3D televizorius“, – sakė Seog-ho Ro, „LG Electronics Home Entertainment Company“ televizorių verslo skyriaus vyresnysis viceprezidentas.

Sutarties pasirašymo akimirka

„Intel“ jungiamojo ryšio (direct connection) perdavimo technologija veiks nustatydama ryšį tarp WIDI mikroschemos ir perdavimą transliuojančio prietaiso (pvz: nešiojamojo kompiuterio ar kokio kito mobiliojo prietaiso). Tokiu būdu perduodant informaciją nereikės prietaisams jungtis per bevielį internetą. 

Kitas technologijos privalumas – WIDI technologija leis transliacijos metu vartotojui naudotis trasnliuojančiuoju prietaisu (nešiojamu kompiuteriu ar išmaniuoju prietaisu). Kaip pristato pati kompanija, abu prietaisai nebus sujungti tiesioginiu ryšiu (real-time streaming process), tad nebus trukdžių transliuojant kartu ieškoti kito turinio ar tiesiog naudotis prietaisu. Matyt, visą tai galima suprasti kaip retransliaciją pačio turinio, o ne tiesioginį ekrano rodymą, kas nutinka sujungus kompiuterį su projektoriumi.

LG televizorius su šia naujovę bus pristatytas sausio mėnesį vyksiančioje „CES 2012“ parodoje Las Vegase.