Sveiki visi! Manau dar pamenate seniau vykusį mūsų konkursą, kuriame reikėjo sugalvoti geležies klubo šūkį. Šįkart jam ir vėl prireikė jūsų pagalbos.

Taip, mes ir vėl kviečiame meniškos sielos žmones, kurių darbai per praėjusį „Konsolių klubo“ logotipo konkursą buvo neįvertinti. Šįkart jūs turite dar vieną puikų šansą visiems parodyti save.

Kaip jau supratote, geležies klubui reikia naujo logotipo, kuris jį papuoš labai ilgam. Visi susidomėję ir jau ketinantis nerti į „Photoshop“ programos erdves, turėtų dar suklusti ir išklausyti pagrindines sąlygas. Dėmesio! Darbai nepaisantys žemiau išvardintų taisyklių, bus pašalinami.

Pagrindiniai reikalavimai:
[li]Logotipo dydis – 584 x 177 pikseliai[/li]
[li]Pageidautinas užrašas lietuviškomis raidėmis „Geležis. Greičiau. Našiau. Vėsiau“[/li]
[li]Failo formatas – JPEG, GIF, arba PNG[/li]

Kaip ir anksčiau, šiam konkursui yra sukurta speciali tema, kurioje ir reikia patiems talpinti savo sukurta logotipą. Ši tema yra skirta tik logotipų talpinimui. Komentuoti draudžiama – tai galite daryti kitose temose, o neklausantys bus baudžiami.

Konkurso laikas – dvi savaitės. Paskutinė diena, kuomet dar galėsite įdėti savo darbus, bus spalio 31d. Jai pasibaigus, tema bus rakinama ir skelbiamas viešas balsavimas dėl geriausiojo vardo.

O tam, kurio darbas sugebės jį pelnyti, mes padovanosime daugybę šaunių prizų. Žinoma, didžiausas prizas yra Tavo darbas virš „Geležies Klubo“. Tačiau kaip papildomai laimėtojas dar gaus: Club3D pakabuką ant kaklo, DFI marškinėlius, MSI kepurėlę, MSI pelės kilimėlį, Abit atsuktuvų rinkinį ir Saphire termosinį puodelį.

Dėmesio! Dėl praėjusio konkurso metu gautų nusiskundimų, šįkart konkurse moderatoriai dalyvauti negali.

P.S. Visiems, kuriems trūksta įkvėpimo ar patarimų, gali aplankyti mūsų seno „Konsolių klubo“ logotipo konkursą.