Kaip daugelis veikiausiai jau žinote ar girdėjote, kitą penktadienį, spalio 21 dieną, tuo pat metu kaip ir visame pasaulyje, Lietuvos kino teatruose startuoja fantastinis veiksmo filmas „Doom„.

Premjeros proga Games.lt drauge su „Forum Cinemas“ siūlo jums galimybę laimėti dešimt kvietimų į šį populiaraus kompiuterinio žaidimo motyvais sukurtą filmuką. Tereikia dalyvauti konkurse „Naudinga programa – bilietas į kiną“.

Norint tai padaryti, reikia keliauti į šią specialiai žaidimui sukurtą „Geležies“ klubo temą. Joje sukurkite naują žinutę ir pasiūlykite programą, kuri, jūsų manymu, gali būti naudinga kitiems Games.lt lankytojams. Siūloma programa turi būti kažkas gana menkai žinomo, bet naudingo, kažkas, apie ką neretai net nesusimąstome. Tikime, jog nesunkiai rasite kažką tinkamo savo kompiuteriuose.

Taisyklės

1) Siūlomos programos paskirtis nėra svarbi;
2) Siūlydami programą, trumpai ją pristatykite, aprašykite. Nurodykite pavadinimą ir tinklapį, iš kur būtų galima programą parsisiųsti. Jei programa mokama, paminėkite ir orientacinę kainą, jei nemokama – nepamirškite apie tai užsiminti;
3) Nurodykite elektroninio pašto adresą, kuriuo su jumis galėtume dėl laimėjimo susisiekti. Jei adresas nesiskiria nuo nurodyto Games.lt vartotojo apraše, to daryti nereikia;
4) Vienas dalyvis gali siūlyti kelias programas. Nepamirškite jų suprantamai vienos nuo kitos atskirti;
5) Dėl daugeliui, manau, suprantamų priežasčių tokie naudingų programų pasiūlymai kaip „Microsoft Office“ ar „Adobe Photoshop“ bus iškart trinami, jų autorių dalyvavimas „Geležies“ klubo veikloje apribojamas iki konkurso pabaigos (spalio 19 dienos);
6) Atkreipiu visų būsimų konkurso dalyvių dėmesį, jog tokie dalykai kaip nuorodos į piratines programų versijas ar kitokią nelegalią medžiagą bus griežtai baudžiami. Negalima siūlyti vadinamojo P2P (peer-to-peer) tipo programų, jų priedų.

Prizai

Kvietimai suporuoti po du, t. y. apdovanosime penkis pasiūliusius mūsų manymu įdomiausias programas. Keliaudami į „Doom“ jie su savimi galės ką nors (dar 1 asmenį) pasikviesti į draugiją.

Visus penkis konkurso „Naudinga programa – bilietas į kiną“ nugalėtojus paskelbsime spalio 19 dieną. Kvietimus jie galės atsiimti jau eidami į kiną, kino teatro “[url=“http://www.forumcinemas.lt/cinemas/
„]Coca-Cola Plaza Vingis[/url]“ kasose. Smulkesnę informaciją kaip tai padaryti atsiųsime laimėtojams elektroniniu paštu.

Jei turite klausimų – klauskite. Mielai atsakysiu.