Bendrovė „nVidia“, panašu, rengiasi pristatyti produktą, kuris bus vadinamas „Tegra“. Kas tiksliai tai bus nėra žinoma, tačiau iš kompanijos jam skiriamo dėmesio panašu, kad tai turėtų būti tikrai rimta pasaulinei rinkai skirta naujovė.

Gandus paskatino skubotas „Tegra“ prekės ženklo registravimas JAV Patentų biure. Deja, pačioje paraiškoje jokių faktų apie būsimą produktą nematyti. Tuo pat metu „nVidia“ garsėja tuo, jog registruoja tik tikrai planuojamus išleisti produktus, tad ir „Tegra“ pasirodymas labai tikėtinas.

Patentų biurui pateiktoje dokumentacijoje šmėžuoja itin lakoniškas „Tegra“ apibūdinimas: „G&S: Integrated Circuits“. Spėliojama, jog kalba šiuo atveju gali eiti apie naują drauge su VIA sukurtą platformą, naują specializuotą platformą arba naują vaizdo procesorių rinkos prekės ženklą.

Po to kai AMD nupirko ATI ir ėmė aktyviai stiprinti savo pozicijas mikroschemų rinkinių rinkoje daug kas laukia atsakomųjų veiksmų iš „nVidia“ pusės, taigi, gali būti, jog „Tegra“ vienaip ar kitaip siesis būtent su čipsetais. Tačiau visa tai – tik spėlionės, teks laukti oficialios informacijos. „nVidia“ gandų kol kas nekomentuoja.