Birželio 6 dieną prasidedančioje „Computex 2006“ parodoje „Kingston“ turėtų pristatyti naujus USB raktų ir atminties kortelių modelius.

Bus pristatomos 2 ir 4 GB talpos 133x Ultimate Compact Flash (CF) serijos atminties kortelės. Deklaruojama jų sparta: 23 MB/s duomenų skaitymas ir 20 MB/s rašymas. „Kingston“ teigimu, šiomis kortelėmis turėtų susidomėti fotografai – profesionalioje ir jai artimoje foto įrangoje CF vis dar aktyviai naudojamos. Įdomu tai, kad kortelės bus parduodamos su jose įrašyta „OnTrack Essy Recovery Professional 6.1“ programa, kuri pagelbės prireikus atstatyti netyčia ištrintus duomenis.

Taip pat bus pristatyta ir net 8 GB talpos „CompactFlash Elite Pro“ serijos atminties kortelė. Nebus pamiršti ir mobilieji telefonai – jiems „Kingston planuoja pasiūlyti 2 GB MMCmobile ir miniSD formatų atminties korteles.

Taip pat bus pristatoma ir „HyperX DDR21000/1066 MHz DIMM“ bei „ValueRAM DDR2 667/800MHz full buffered DIMM“ atminties stacionariems kompiuteriams, na o „Kingston“ naujovių sąrašą užbaigs 1 GB talpos nauji „DataTraveler Mini“ (kairėje) bei „DataTraveler Mini Fun“ (dešinėje) USB raktai.