Thermaltake Smart M650W buvo mano pirmasis PSU. Na išskyrus seną kompiuterį kuris turėjo apgailėtina Codegen. Visi tai yra išgyvenę, bet visi tai slepia. Na bet pirmasis modernus PSU, paties rinktame kompiuteryje buvo Thermaltake Smart M650W.

Na o dabar kompanija pristato Smart BX1 RGB maitinimo blokus. Pažiūrėkime kuo jie skiriasi nuo manojo, įsigyto dar 2011-aisiais ar 2012-aisiais. Beje, pastarojo apžvalgą galite rasti čia.

Blokas vis dar turi 80 Plus Bronze efektyvumo sertifikatą, kuris anais laikais buvo neblogas, bet šiais laikais yra jau žemiau viduriuko. Kompanija žada, kad naujojo PSU įtampos pulsacijos neviršys 80mV, kas nėra labai didelis žingsnis į priekį. Japonijoje vis dar gaminamas tik pagrindinis bloko kondensatorius.

O tai kas pasikeitė? Be abejo, atsirado daug RGB apšvietimo. Daug spalvų ir švieselių. Nuo šiol visi laidai yra plokšti bet… ne moduliniai. Taigi šiuo klausimu manasis blokas buvo priekyje. Geroji naujiena yra tai, kad vietoj trijų metų garantijos, gauname penkių metų garantiją.

550W, 650W ir 750W galios Smart BX1 RGB kainos išsidėstys 60 – 100 eurų ruože. Tai yra gan nemažai, nes blokas lenda į 80 Plus bronze blokų kainų lauką. Juolab prieš pusseptintų metų, manasis Thermaltake kainavo 270 litų.