JVC pristatė „Pulsating Sphere Speaker“ pavadintas kolonėles. Skelbiama, jog šie net 17 patentų aprašyti daikčiukai yra itin arti idealaus skambesio. Pirmąją tokio tipo kolonėlę JVC, beje, sukūrė dar 1967 metais. Suprantama, jos garsas nebuvo labai gerais.

Naujienos pavadinimas taip pat ne atsitiktinis. „Pulsating Sphere“ dažniausiai vadinamas teorinis idealaus garso šaltinis, kurio link pastaruosius 60 metų juda visi kolonėlių kūrėjai. Sferos forma išdėstyti garsiakalbiai puikiam garso atkūrimui turi tikti dėl keleto priežasčių: garsas iš jų sklinda visomis kryptimis, nėra priklausomybės nuo patalpos akustikos, tinkamas garso bangos ilgis visomis kryptimis, neatsispindintis nuo kliūčių garsas ir t.t. Taigi, trumpiau tariant, manoma, kad sferos forma išdėlioti garsiakalbiai bent jau iš fizikinės pusės užtikrina maksimalią garso kokybę be jokių iškraipymų.

JVC kūrinukas, suprantama, visgi nėra tas idealus garso šaltinis, bet tikėti, jog garso kokybė gera, gal ir galima. Kompanijos sukurtų garsiakalbių sferų diametras 10 cm. Kada šios grožybės pasirodys prekyboje dar neaišku. Kaina taip pat nežinoma, bet galima neabejoti, jog maža ji tikrai nebus.