Honkongo bendrovė „Hoshino“ pristatė iš ekologiškų medžiagų pagamintą USB atmintinę. Jos korpusas pagamintas iš medžiagos, kuri gaunama apdorojant kukurūzus. Teigiama, kad atmintinei pasenus ar sugedus ją bus galima lengvai perdirbti antriniam panaudojimui.

Tačiau ne viskas taip paprasta – minėtoji iš kukurūzų gaunama medžiaga PLA gali būti pritaikyta pakartotiniam naudojimui, tačiau tą galima atlikti tik specialiose perdirbimo stotyse, kur atliekos dešimt dienų aktyviai šildomos ir galų gale skyla į pirmines medžiagas. O tokių stočių tikrai nedaug.

Na, bet iniciatyva įdomi ir gal laikui bėgant bus patobulinta.

Tuo tarpu bendrovė „Linksys“ pristatė naują programinę įrangą (firmware) savo „DIR-655 Xtreme N Gigabit“ ir „DIR-855“ maršrutizatoriams. Taip pat mojuojama žalia vėliava – teigiama, jog naujoji firmware apčpiuopiamai, 30-40 procentų, sumažins energijos sąnaudas išsaugodama pilną įrenginių funkcionalumą. Žinoma, energijos maršrutizatoriai ir taip naudoja nedaug, bet… svarbu idėja. Jau kurį laiką „Linksys“ siūlo ir „DWA-643“ bei „DWA-556“ maršrutizatorius, kurie pasižymi menku energijos suvartojimu bei pristatomi kaip žali, t. y. ekologiški.