Skaitmeninių fotoaparatų erą vieną dieną turbūt atsiminsime ne tik kaip technologinės raidos metą, bet ir kaip rokiruočių fotoaparatus gaminančių bendrovių tarpe laiką. Pokyčių daug – praeitais metais „Konica-Minolta“ pardavė savo fotokamerų verslą „Sony“, o jiems įkandin sekdami „Hewlett-Packard“ taip pat nusprendė fotoaparatų verslo nusikratyti.

Taip taip – viena iš populiaresnių bendrovių nebrangių skaitmeninių fotoaparatų rinkoje iš jos traukiasi. HP dar pilnu tempu dirbs šventinio sezono metu, tačiau kitais metais perleis fotoaparatų gamybą ir kūrimą savo partneriams. Kas jie – nežinia, gali būti, kad jie kol kas ir nerasti. HP vardas ant fotoaparatų turėtų ir toliau likti, bet kompanija jais daugiau nebesirūpins. Gamyba taip pat užsiims HP fotoverslą priglaudusi kompanija.

Atsilaisvinusius nuo fotorinkos pajėgumus HP planuoja skirti savo „Print 2.0“ patogaus spausdinimo iniciatyvos vystymui. Pokyčių ir pertvarkymų kompanijos viduje pastaruoju metu apskritai netrūksta – kuriamos naujos strategijos, performuojami padaliniai.