Bendrovė ATI išleido atnaujintą tvarkyklių vaizdo plokštėms su jos procesoriais rinkinį „Catalyst 6.5“, skirtą „Windows XP“ operacinei sistemai. Smagu, kad nepaisant darbo ties „Vista“ skirtais draiveriais „senutė“ XP neliko pamiršta.

Naujoje tvarkyklių versijoje tradiciškai ištaisytos kai kurios klaidos bei šiek tiek pagerinta sparta. Tarkime atliekant „3DMark05“ testus su „Crossfire“ architektūra sujungtoms dviem plokštėm nuo šiol nereikės baimintis, kad prijungus/atjungus CRT monitorių testai tiesiog pakibs. Pataisytos ir problemos su „Doom 3“ ir „FarCry“ žaidimais, pasireiškusiais tuo, jog esant tam tikriems nustatymams juose buvo matomi artifaktai arba žaidimai tiesiog pakibdavo. Yra ir daugybė kitų pataisymų, kurių pilną sąrašą rasite prie tvarkyklių pridedamam faile arba ATI tinklapyje.

Parsisiųsti „Catalyst 6.5“ galima iš bendrovės tinklapio. Tuo tarpu jei prieš diegdami naujus draiverius norėtumėte ir žinoti, ar iš to bus naudos galite užmesti akį į svetainės „TweakTown“ atliktą „Catalyst 6.5“ naujovių apžvalgą, papildytą išsamiais spartos testų su žaidimais rezultatais.