Intel ir toliau išlaiko vienvaldę lyderystę centrinių procesorių rinkoje. iSuppli tyrėjų surinktais duomenimis, minėtoji kompanija turi daugiau, nei keturi penktadaliai parduotų procesorių yra Intel gamybos, tuo tarpu AMD tenka matyti net aštuonis kartus mažesnius pardavimus. Detalią informaciją apie pardavimus ir rinkos pokyčius galite pamatyti šioje lentelėje:

Lyginant su ankstesniu ketvirčiu AMD pavyko atsikovoti šiek tiek procento dalių, tačiau lyginant su praeitų metų atitinkamu periodu, pozicijas labiau sustiprino Intel. AMD procesorių vėlavimas ir tuštuma aukštos klasės rinkoje galėjo prišaukti ir dar liūdnesnių padarinių.

Laukiame naujesnių duomenų ir sužinosime kaip rinką paveikė Llano procesorių pasirodymas. Pasak kompanijos naujieji APU turėtų pakelti AMD rinkos dalį iki 30 nuošimčių. Aišku, tai problematiškai veiks gan maža Sabine procesorių pasiūla. Na, o dar vėliau sužinosime, kaip viską pakeitė netrukus įeisiantys AMD  Bulldozer ir Intel Sandy Bridge E procesoriai, nors pastarieji, dėl mažos paklausos aukščiausioje rinkos dalyje nieko nepakeis.