Lietuvos radijo ir televizijos (LRT) iniciatyva pirmadienį pradėjo veikti naujas radijas, skirtas besimokančiam arba dirbančiam jaunimui. Visą parą „@ radijas“ interneto svetainėje www.lrt.lt transliuoja jaunimo auditorijoje populiarią keturių stilių – „elektro“, „dance“, „techno“ ir „lounge“ – muziką.

Pasak radijo įkūrimui ir tolimesnei jo veiklai vadovaujančio muzikologo Dariaus Užkuraičio, bus kreipiamas ypatingas dėmesys į šio radijo klausytojų pageidavimus. „Klausytojai interaktyviomis priemonėmis svetainėje galės pasisakyti apie jiems patinkančius kūrinius, išdėstyti savo komentarus, tad jau netrukus patys klausytojai didžia dalimi ir formuos „@ radijo“ turinį“.

„@ radijas“ groja tik muziką – jame nėra nei kalbų, nei reklamos. Ateityje planuojama leisti jaunimui adaptuotas trumpas žinias. Skambant muzikai, kompiuterio monitoriuje klausytojui parodomas kūrinio atlikėjas bei pavadinimas.

LRT duomenimis, interneto svetainės www.lrt.lt lankytojų skaičius per paskutiniuosius metus išaugo dvigubai. Per dieną dabar sulaukiama vidutiniškai apie 40 tūkstančių apsilankymų. Čia taip pat galima klausytis Lietuvos radijo pirmosios programos ir programos „Klasika“ tiesioginės transliacijos ir archyvinių laidų.