Internete galima rasti pačių „nVidia“ parengtą prezentaciją, kurioje lyginamos jų SLI ir dar tik turinti pasirodyti ATI Crossfire technologijos. Žinoma, SLI visapusiškai giriama, nevengiant nurodyti Crossfire trūkumų.

Nors požiūris skaidrėse ir itin vienpusiškas, yra ir nemažai taiklių pastebėjimų, ypač dėl vadinamųjų „popierinių“ ATI vaizdo plokščių pristatymų. Nemenkai „nVidia“ užkliuvo ir nemenkas kiekis gana skambios, tačiau visiškai pasenusios informacijos ATI tinklapyje. Pavyzdžiui, viename jo kampelyje teigiama, kad pirmosios „Crossfire“ plokštės turi pasirodyti rugpjūčio viduryje… Nepamirštama priminti ir to, jog „Crossfire“ nepalaikys „Shader Model 3.0“, SuperAA šioje architektūroje veiks tik D3D žaidimuose, o ne visuose kaip SLI atveju.

Na, kam įdomu – galite visas akmenis į ATI pusę svaidančias skaidres parsisiųsti, atsispausdinti arba peržiūrėti štai čia. Jei domitės technine įranga – rekomenduoju. Tik netikėkite viskuo, kas jose rašoma aklai. Visuomet yra mažiausiai dvi tiesos.