Ne per seniausiai Lietuvos parduotuvėse pasirodė naujas įrenginukas, kuris ko gero daugelį sudomino savo galimybėmis (jo apžvalgą buvo galima matyti prėjusį šeštadienį per NKTV laidą), taigi ir pats susidomėjęs nulėkiau tokį patį įsigyti. kažką plačiiau apie jo galimybes galėsiu parašyt tik už kokios geros savaitėsw, nes automobilis taisomas.
Taigi trumpai apie jo galimybes, šis nedidelis kišenėje telpantis įrsnginukas automobilyje jungiamas į 12V lizda (liaudiškai: prikuritėlis), patį įrenginį nustatome vienu iš kelių siūlomu FM dažniu (juo bus transliuojama), savo radijo imtuva reikia nustatyti taipogi tuo pačiu dažniu, tuomet prie įrenginio reikia prijungti USB rakta, kuriame būtų patalpinta MP3 failų , arba kita muzikinį įrenginį (tai gali būti paprastas nešiojamas mp3 ar CD grotuvas (kabelis juos prijungti prie Hot Spot įeina į komplektaciją), ir prašau, automobilyje galime klausytis įvairiausio formato muzikos 🙂
kitiems gali kilti klausimas kam toks dalykas išvis reikalingas??? Reikalingas jis tam, pas ką automobilyje įmontuotas originalus, nestandartinis magnetofonas, tai puiki išeitis ir times kurie automobilį laiko daugiabučių kiemuose, nes jei magnetola gera, tai ko gero nedaug naktų ji prabus automobilyje. O šiam daikčiukui, užtenka elementariausio radijo imtuvo.
Daugiau info www.hot-spot.lt
P.S. tai mano pirmasis straipsnis, taip, kad prasau nepykti už nerišlų tekstą