200 GB talpos kietieji diskai nešiojamiems kompiuteriams nėra kažkas naujo – parduotuvėse galima rasti ir tokių, ir net 300 GB informacijos talpinantį „Fujitsu“ begemotą. Tačiau naują kietąjį 2.5 colio diską nešiojamiems kompiuteriams pristatę „Hitachi“ akcentuoja ne jo 200 GB talpą, o tai, kad naujasis „Travelstar 7K200“ yra didžiausio tankio, sparčiausias bei saugiausias kietasis diskas nešiojamiesiems.

„Travelstar 7K200“ turi techninį (hardwarinį) informacijos kodavimą, kuris, anot „Hitachi“ specialistų, savo veikimo principu kiek skiriasi nuo kitų tokio tipo sprendimų ir būtent todėl yra neįveikiamas. Ar tai tiesa norintieji galės išbandyti jau šią vasarą, kuomet apie 250 dolerių JAV rinkoje kainuosiantis diskas pasirodys prekyboje.

Nenorintiems taip ilgai laukti „Dell“ jau siūlo alternatyvą. Nusipirkę jų gamintus XPS serijos arba „Alienware“ (dabar ši bendrovė, kaip žinia, priklauso „Dell“) nešiojamus kompiuterius pirkėjai gali rinktis naująjį „Travelstar 7K200“ kaip sudedamąją dalį jau dabar. Siūlomas net 400 GB talpos variantas su dviem tokiais diskais.