Panašu, kad „Microsoft“ vardas ir saugumo problemos tampa tiesiog neatsiejami. Pranešama, kad savaitgalį nustojo veikti „MSN Korea“ tinklapis, skirtas Pietų Korėjos interneto vartotojams.

Netruko paaiškėti, jog tai nebuvo paprastas puslapio „lūžimas“. Pasirodo, kol kas neskelbiami įsilaužėliai sugebėjo ne tik įsiskverbti į „MSN Korea“ tarnybines stotis bet ir neženkliai modifikuoti svetainės kodą taip, jog naujų registruotų vartotojų slaptažodžiai būtų siunčiami ir jiems.

Toks „patobulinimas“ visgi buvo pastebėtas ir tinklapis buvo dešimčiai valandų uždarytas saugumo problemoms spręsti. „Microsoft“ skelbia jau ėmėsi tirti incidentą bei skaičiuoti, kelių svetainės vartotojų asmeniniai duomenys galėjo atitekti įsilaužėliams. Kol kas daugiausiai nerimo kelia tai, jog neaišku, kiek laiko slaptažodžiai buvo siunčiami niekdariams – keletą valandų ar kelias dienas.

Specialistai beveik neabejoja, jog po šio nutikimo „MSN“ tinklapio populiarumas technologiškai pažangioje P. Korėjoje ženkliai smuks.