Naujas bokštas gandų apie „Apple“ karalystėje – kalbama, jog kompanija susitarė su bendrove LG dėl OLED ekranų jos „iPhone“ ir „iPod touch“ elektroniniams žaislams gamybos. Ir tai dar ne viskas – taip pat kalbama, kad LG jau ruošiasi pradėti tiekti medžiagas „Apple“ ženklu pasipuošiančiam „netbook“ tipo kompiuteriui.

Visgi rimtai vertinti šias kalbas kažin ar verta, nors ar jos virs tiesa bus įdomu pamatyti. Pasirodo, gando autorius yra svetainės „SmartHouse“ veteranas Davidas Richardsas. Savo karjeroje jis jau yra pristatęs ne vieną sencaciją – 2008 metais turinčią pasirodyti „Playstation 4”, “Xbox 360” versiją su integruotu HD DVD įrenginiu ir net „Apple“ kuriamą serialą specialiai „iPod“ grotuvams. Visi šie niekai realybe nevirto, tad kodėl turėtų būti kitaip su „Apple“ netbooku? Žinoma, gal kažkokios partnerystės tarp LG ir „Apple“ ir esama, bet jos kryptys gali būti įvairios.

Tuo pat metu kitose svetainėse pasirodė taip pat oficialiai nepatvirtinti, bet jau rimtesni pranešimai apie tai, kad dalis trečiame metų ketvirtyje ne va pasirodysiančiam „Apple“ netbookui jau ruošia „Quanta“. Irgi tik gandas, bet skamba kažkiek įtikinamiau.