GAMES.LT KONKURSAS „Sugalvok šūkį „Geležiniam klubui“

Konkurso sąlygos ir taisyklės:

1. Mes nedovanojame alkoholio ar cigarečių, todėl gali dalyvauti visi norintys, netgi jūsų tėvai, seneliai, žmonos ir kiti geranoriški žmonės. Nesakykite to priešui, kad nelaimėtų prizo, bet pasakykite draugui ir jeigu jis laimės – visada galėsite pasidalinti.

2. Šūkis turi tilpti į vieną sakinį. Pamirškite sudėtinius ir kitokius lietuvių kalboje vartojamus painius kalbos junginius. Kuo šūkis paprastesnis – tuo jis taiklesnis.

3. Vienas žmogus gali atsiųsti neribotą kiekį, tačiau visvien atrinksime tik vieną iš jo siūstų, kuris iš sąrašo pasirodys geriausias.

4. Mes nesiruošiame prizo pasilikti sau, todėl jūsų sugalvoti šūkiai bus parodyti viešai ir balsavimo būdu bus išrinktas geriausias. Jūsų balsai lems pusę visų balsų. Kitą pusę balsų už jūsų sugalvotą šūkį atiduos gerb. rėmėjų atstovai. Mielos dėdės ir tetos, kurie mums davė šiuos prizus.

I vieta

SAMSUNG magnetola ir DFI kuprinė.

II ir III vietos

Titan kuprinė su daugybe mielų smulkių daikčiukų: kepurėlė, marškinėliai, dėkliukas kompaktiniams diskams.

Be to bus ir specialios nominacijos t.y. dvi Titan kuprinės, kurias atiduosime tiems, kieno šūkis pasirodys originaliausias arba linksmiausias.

5. Negalima siųsti svetimų šūkių, tokių kaip HP „Invent“ arba LG „Life’s good“. Be kalbų diskvalifikuosime.

6. Konkurse nedalyvaus nė vienas mano pažįstamas ar bičiulis, nei tėvas nei motina ar kiti artimi ir kiek tolimesni giminės. Nedalyvaus nė vienas iš rėmėjų. Niekam pirmenybės neteiksim. Laimės tikrai geriausias.

7. Prizus jums pristatys siuntų tarnyba Bizpak, todėl nereikės niekur eiti, važiuoti – mūsų prizai atkeliaus patys.

8. Savo sugalvotus šūkius atsiūskite man el. paštu – max @ games . lt, Subject eilutėje įrašę: „Geležinio“ klubo konkursui“.

9. Konkurso trukmė: iki 2004 metų gruodžio 15 dienos. Po to jūsų variantai nebus priimami ir pradėsime balsavimą, kurio metu išrinksime geriausią, taigi Kalėdoms gausite dovanų ir iš mūsų!

Keletas patarimų:
Nebijokite. Atsipalaiduokite. Mėgaukitės – čia visi savi.

Sėkmės jums!
Max

Papildyta:
1. Šūkiai tik lietuviškai, mes juk klube lietuviškai kalbam.
2. Blacknemo – nepamiršau, ką kalbėjomės – darysim sausio mėnesį – bus logiška, nes ne visi pasirodė dar.
3. Nebūtina rimuotai. Tai ne skanduotė, o šūkis.
4. Trumpesnis geriau