Kompanija „Venturer Electronic“ sukūrė dar vieną ypač pigų „HD DVD“ grotuvą. Pastarasis pavadintas „SHD7000“ ir kainuoja tik apie 200 JAV dolerių.

Nepaisant to, kiek geresnis „Blu-Ray“ ar „HD DVD“ šiuo metu, „HD DVD“ visuomet pirmavo ties kaina. Prie pigių „Toshiba“ grotuvų, dabar prisidėjo ir „Venturer“ grotuvas „SHD7000“. Grotuvas pasirodė tiesiai prieš šventes, dabar jis „Wal-Markt‘e“ kainuoja 198 JAV dolerius, tikimasi, kad greitu laiku jį galėsime išvysti ir kitur.

Kai kas pasakysi – o ko jie laukė? Juk mes jau turėjome „Toshiba HD-A2“. Taip, su „HD-A2“ buvo tikra akcija. Kaina vienu metu krito iki 200 JAV dolerių, o specialių akcijų metu – net iki 100 JAV dolerių, tačiau džiaugsmas praėjo. Likusius HD-A2 dabar galima įsigyti už 250 JAV dolerius.

Verta paminėti ir tai, kad „HD-A2“ grotuvą jau pasiruošęs pakeisti „Toshiba HD-A3“ grotuvas, tačiau čia yra pliusas „SHD7000“ – jis identiškas pastarajam „Toshiba“ gaminiui, o tekainuoja 200 JAV dolerių. Turi jis HDMI, 1080i išėjimą ir Dolby TrueHD palaikymą.