Sklando gandai, kad vaizdo procesorių stygius gali nemenkai pakoreguoti optimistinius vaizdo plokštes gaminančių bendrovių planus. Šįkart kalbama apie tai, kad gali imti trūkti anksčiau G71 vadintų lustų, kurie naudojami „GeForce 7900 GTX“ ir GT procesorių gamybai.

Tiesą sakant, gandai apie galimą G71 stygių sklando nuo pat jo pasirodymo. Juos nemenkai paskatino tai, kad „nVidia“, priešingai nei įprasta, nevykdo agresyvios naujo lusto reklaminės kampanijos. Kompanijos padalinio Taivanyje atstovas teigia, kad G71 partijos gaminamos tik partnerių užsakymu, tad lusto pertekliaus rinkoje tikrai nėra. Tokia tiekimo strategija aiškinama noru išlaikyti balansą tarp vaizdo procesorių paklausos ir pasiūlos.

Lygiagrečiai kalboms apie galima stygių jau kurį laiką sklando ir gandelis, kad mažas gamybos apimtis lemia ne kažkokie planai, o problemos naudojant 90nm technologinį procesą.

Ar verta tikėti gandais – nežinia. Visgi labai bijoti taip pat nėra ko – vaizdo plokštės su G71 pakankamai brangios, kad nebūtų šluojamos iš parduotuvių lentynų. Bent jau kol kas.