Kiek turite darbinės atminties lizdų? Nemanau, jog šis skaičius perkopė 4 lizdus. Na o kiek tuose lizduose stovi darbinės atminties? Abejoju, jog daug kas jos turi daugiau, nei 4GB.

Na o dabar pagalvokite apie 48 GB darbinės atminties, kuriai sutalpinti reikia 12 lizdų. Įspudinga ir nerealu? Garsi darbinės atminties gamintoja G.Skill sugebėjo sukurti tokį sunkiai protu suvokiamą dalyką.

Iškilo klausimas iš kur gauti tiek lizdų? Įsigykite EVGA Super Record 2 motininę. Šiuo metu ji yra viena brangiausių visoje rinkoje. Manote, jog neturite pakankamo procesoriaus ar vaizdo plokštės, jog išnaudotumėte šią darbinę atmintį? Jūs galite įsidėti du Intel Xeon šešių branduolių procesorius bei keturias nVidia vaizdo plokštes ir problemos, kaip nebūta.

Kiekvienas kaulas turės po 4GB atminties. Žinoma, ši atmintis yra DDR3 tipo. Ji dirba 1900 MHz dažniu. Tiesa, ši atmintis gali būti lengvai paspartinta net iki 2000 MHz. Atminties vėlavimo laikas.yra CL8, o jos įtampa , 1.65V. Tai išties neblogas rezultatas.

Šis žveris pasiekia išties didelę spartą. Kaip matote jis bus skirtas patiems reikliausiems pirkėjams. Naujojį G.Skill atmintis patiks žmonėms, dirbntiems projektavimo ir panašius darbus. Jei sudominau, RAM’us galėsite pirkti rugpjūti. Na o jų kaina bus milžiniška.