Suaugusiems skirtų filmų kūrėjai „Digital Playground“ pranešė esą pasirengę platinti savo produkciją „Blu-ray“ formato optiniuose diskuose.

Erotikos verslas eilinį kartą nustebino savo miklia reakcija – nors apie „Blu-ray“ ir HD DVD formatus kalbama jau seniai, planai apie įrenginių kainas ir pasirodymą paaiškėjo vos prieš kelias savaitės. Visgi šio laiko pakako, kad „Digital Playground“ ne tik apsispręstų dėl produkcijos platinimo, bet ir pasirinktų, kurį formatą palaikys.

Kompanijos atstovai nurodo labai paprastą priežastį, kodėl suaugusiems skirti filmai bus leidžiami „Blu-ray“, o ne HD DVD diskuose. Tai talpa. „Digital Playground“ paskaičiavo, kad siekiant didesnės kokybės bei talpos jiems labiau apsimoka imtis „Blu-ray“.

Erotikos kūrėjai visuomet mikliai įsisavina naujoves. Šis verslas nemenkai įtakojo spaudos, fotografijos bei interneto raidą. Būtent erotikai visų pirmą pritaikomos visos transliavimo tinklu technologijos. Netrūksta dėmesio ir nešiojamiems įrenginiams – veikia erotinių tinklapių versijos mobiliesiems, platinami diskai ir medžiaga nešiojamam žaidimų kompiuteriui „Playstation Portable“ bei „iPod“ grotuvams.