Seniai seniai, kai visi žaidė GTA: San Andreas ir Need for Speed Underground 2, kitaip atrodė ne tik vaizdas ekrane, bet ir tai, kas buvo atsakingas už to vaizdo kūrimą. Kalbu apie kompiuterius bei juos sudarančius komponentus.

Nors tie laikai jau yra seniai praėję, tačiau kai kurie kompiuterinės technikos gamintojai vis dar sugeba prisiminti tada naudotas idėjas. Pavyzdžiui – dviejų ventiliatorių naudojimas maitinimo blokuose. Šią idėją iš senųjų modelių pasiskolino Enermax kurdama savąjį Revolution DUO maitinimo bloką.

Gamintojo teigimu esant dviems ventiliatoriams bus pasirinktas žemesnis jų sukimosi greitis ir taip blokas veiks tyliau už įprastinius modelius. Ši teorija yra teisinga, tačiau klausimas ar kojos nepakiš mažas ventiliatorių diametras – jie yra vos 8 ir 10 centimetrų dydžio, o tai reiškia mažesnį efektyvumą.

Skirtingai nei prieš dešimtmetį leisti maitinimo blokai, šie energiją taupys, o ne švaistys į aplinką. Tai patvirtina 80 Plus Gold efektyvumo sertifikatas. Enermax siūloma 500, 600 arba 700 vatų galia šiais laikais yra laikoma standartu, tačiau tada buvo aukštos klasės kompiuterio atributas.

Maitinimo blokų kainos kol kas nėra atskleidžiamos, bet jos neturėtų skirtis nuo analogiškų vidutinės klasės 80 Plus Gold efektyvumo maitinimo blokų. Ar idėja montuoti du ventiliatorius pasiteisins? Gal būt minimalus pliusas ir bus jaučiamas, tačiau revoliucijos jis nesukels. Bet kokiu atveju smagu gamintojų bandymus pristatyti kažką naujo gal būt ir matyto seniau, tačiau vis vien neįprasto.