Praėjusių metų vasarą į žaidimų rinką buvo paleistas dar vienas GTA klonas. Nuomonių buvo įvairiausių, daug žmonių manė, kad True Crime: Streets of LA bus tas žaidimas, kuris pagaliau rimtai galės pakovoti su legendine žaidimų serija. Bet vos tik kūrėjai pradėjo atskleisti daugiau detalių apie būsimą žaidimą, apžvalgininkai pradėjo kritikuoti…
Kai pasirodė žaidimas, visiems pasidarė aišku, kad naujasis „galiūnas“ gimė per silpnas. Žaidimui nepavyko pelnyti nei pagyrų, nei didelio susidomėjimo.

Ir nepaisant to, kad žaidimas nebuvo toks populiarus, kaip to tikėjosi Activision ir Luxoflux, tačiau buvo nuspręsta tęsti darbus ir jau turime nemažai naujienų apie TRUE CRIME 2!

Naujasis žaidimas pasakos naują istoriją, ir apie naujus žmones. Oficialiame žaidimo tinklapyje yra parodyta vieno žmogelio (tikriausiai būsimo žaidimo herojaus) nuotrauka bei tai atskleidžia pirmas video. Kūrėjai dabar mus visokiais būdais stengiasi sudominti teigdami, kad naujas žaidimo veiksmas rutuliosis jau ne Los Andžele, o naujame mieste. Žinoma, paklausus, – koks tai miestas? – kūrėjai atsako, – viskas savo laiku… Nėra atkleista ir antraštė prie žaidimo pavadinimo, na aš manau, kad ir šį kartą antraštė bus susijusi su naujojo miesto pavadinimu, todėl ji irgi nėra atskleidžiama.

Žaidimas išleistas turėtų būti dar šiais metais, bent taip rodo užrašas True Crime 2 tinklapyje. Šįkart norėčiau tikėti, kad žaidimas bus geresnis, kad tiek kūrėjai, tiek ir leidėjai labai pasistengs ir sukurs gerą žaidimą, kuris prilygtų net pačiam Grant Thief Auto – legendinei žaidimų serijai.
Žaidimas pasirodys PC, Xbox, GameCube ir PlayStation 2 platformoms.