The Elder Scrolls žaidimų serija yra viena pačių populiariausių visame pasaulyje. The Elder Scrolls: Morrowind žaidimas buvo labiausiai pavykęs žaidimas iš visos šio žaidimo frančizės. Nieks šiam žaidimui negailėjo pagyrų bei daugelis jį vardijo, kaip vieną geriausių tų metų žaidimą.

Žaidimo kūrėjai Bethesda Softworks nusprendė dar kartą kurti tęsinį The Elder Scrolls žaidimo frančizei. Šį kartą tai jau bus ketvirtasis žaidimas, kurį buvo nuspręsta pavadinti Oblivion (užmarštis). Kūrėjai daug darbo įdėjo kurdami šį žaidimą. Tai galima pasakyti pamačius žaidimo paveikslėlius bei filmą, kuris ką tik specialiai buvo pristatytas E3 2005 metų parodai.

Bethesda kompanijos atstovai šiek tiek papasakojo apie būsimą žaidimą. Žinoma tai bus RPG žaidimas, kuris bus išleistas PC bei Xbox 360 platformoms. Žaidimo veiksmas vyks didžiulėse teritorijose, kurias teks tyrinėti žaidžiant žaidimą. Teritorijos tokios didelės, kad visoms ištyrinėti prireiks daug laiko. Žaidimo metu mes galėsime prisidėti prie įvairių gildijų, pavyzdžiui, vagių, ar magų. Ir kiekvienoje gildijoje, nesvarbu prie kurios prisidėsite, mūsų lauks skirtingos istorijos, teks vykdyti įvairiausias uduotis, ir kiekviena skirsis nuo kitos. Kiekvienoje gildijoje bus suteikta galimybė kilti karjeros laiptais, todėl galiausiai galėsime tapti jos pagrindiniu šeimininku.
Dirbtinis intelektas patobulintas labai stipriai, todėl dabar visi gyvi padarai bus daug protingesni. Kiek vienas turės valgyti, eiti į bažnyčią ie rad daug kitų dalykų.

The Elder Scrolls IV: Oblivion žaidimas pasirodyti ant prekystalių turėtų dar šiemet, tačiau ar tikrai taip bus pasakyti nmiekas negali, tačiau tikėkimės geriausio!