Vaizdo plokščių gamintoja Club3D šių metų pavasarį pristatė pirmąsias Royal serijos vaizdo plokštes. Seriją sudarė tik AMD Radeon grafiniu lustu paremti gaminiai. Na o nVidia GTX 600 produktų asortimentą sudarė tik standartiniai, niekuo nuo originalų neišsiskiriantys gaminiai. Na o dabar prie karališkosios serijos prisijungs ir naujos nVidia vaizdo plokštės.

Club3D dabar pristato GeForce GTX 660 Ti bei GTX 670 vaizdo plokštes. Abi jos priklauso Royal Queen serijai, o tai reiškia, kad plokštės dirba standartiniais dažniais. Šias kortas aušina pakankamai efektyvus CoolStream serijos aušintuvas, turintis efektyvius šiluminius vamzdelius bei du 80 milimetrų skersmens ventiliatorius.

Dizainas be abejo yra subjektyvus dalykas, nes grožį visi supranta skirtingai. Be to tai grafinėms plokštėms nėra prioritetinis dalykas. Tiesa, negalima nepaminėti, kad inžinierių sprendimas prie mėlyno PCB montuoti juodai salotinį aušintuvą mažų mažiausiai atrodo keistokai. Rezultatas atrodo štai taip:
 

Abi plokštės jau yra sutinkamos Europos kompiuterinės technikos prekybos taškuose. Silpnesnioji Club3D GeForce GTX 660 Ti Royal Queen vaizdo plokštė kainuoja 262 eurus, o už spartesniąją GTX 670 teks pakloti 379 eurus. Jei pirmosios plokštės kaina atrodo logiška, tai GTX 670 yra stipriai pervertinta – už mažesnę kainą galime nusipirkti patrauklesnių savybių gaminį.

Club3D, Games.lt