Ant „DFI LANParty“ pagrindinių plokščių serijos nesiliauja lyti apdovanojimų lietus.

Aukščiausią įvertinimą, 5 iš 5 žvaigždučių „DFI LANParty NF4 SLI-DR“ pagrindinei plokštei skyrė Kanados techninės įrangos tinklapis „PCStats!“. Tinklapio darbuotojai teigia taip gerai plokštę įvertinę už gerus darbo spartos rezultatus bei dideles spartinimo galimybes. Nevengiama ir skambių epitetų, štai vienas iš jų: „it really is the best overclocking motherboard ever built to date“.

Svetainė „BigBruin“ šiai pagrindinei taip pat skyrė 5 iš 5 balų bei įvertino ją „Recommended“ žyma. Jos darbuotojai atkreipia dėmesį į gana įdomų faktą – jų teigimu, pažvelgus į 3DMark testo rekordininkų kompiuterių duomenis matyti, jog daugelis iš jų naudoja būtent „DFI“ pagrindines su „nForce 4“ mikroschemų rinkiniu.

Kadangi man pačiam teko itin artimai susipažinti su trimis „DFI LANParty“ pagrindinėmis, galiu drąsiai teigti, jog „geltonų“ vardo jos tikrai nevertos. Na, galbūt ir ne svajonė (ypač jei jus erzina ryškios spalvos), bet tikrai neblogos. Nelikę nė žymės nestabilumo, kurio kadaise garsėjo Lietuvos rinkai siūlomi „DFI“ produktai.