Pamenate „Dell XPS 600 Renegade“ kompiuterį? Tą, kurį šių metų pradžioje anonsavo „Dell“ – su keturiais „GeForce 7800 GTX“ vaizdo lustais, „Intel Pentium Extreme Edition“ ir atitinkamais kitais parametrais. Jei prisimenate, skirtingos galingojo kompiuterio modifikacijos kainavo apie 10 000 JAV dolerių. Na o dabar pati žinia – visi šie žaidėjams skirti asmeniniai kompiuteriai, kainuojantys kaip apynaujis automobilis, išparduoti!

„Dell“ pranešė pardavę visas „XPS 600 Renegade“ atsargas per pirmas tris prekybos dienas. Įspūdingas rezultatas, kurį kiek temdo tai, kad tikslus parduotų „XPS 600 Renegade“ skaičius neskelbiamas.

Milžiniškas JAV pirkėjų susidomėjimas prabangiuoju kompiuteriu darsyk pademonstravo, kad paklausa tokiems daiktams tikrai yra. Tą patį rodo ir „Current Analysis“ atlikto JAV rinkos [url=“https://www.games.lt/g/news.full/5334
„]tyrimo[/url] rezultatai – amerikiečių susidomėjimas 800 dolerių (be monitoriaus) ir daugiau kainuojančiais kompiuteriais tik didėja. Tuo tarpu daugelis mūsų apie panašius įrenginius galime tik pasvajoti – 10 000 $ visgi yra pakankamai daug vidutinių lietuviškų algų.