Siūlau išbandyti naująsias XFX Xgear ausines žaidėjams,kurios turi vibracija..Ausines pradeda vibruoti per sprogimus ar šūvius žaidimuose ir net filmuose, o tai tikrai žaidimą padaro daug realesni, padeda labiau įsijausti.Jos taipogi turi ir labai gerą mikrofoną, su kurio pagalba lengvai susikalbėsite su draugais per žaidimus.Labai patogu, kad ant laido yra ir garso reguliavimas.
Ausines įpakuotos į solidžią permatomos plastmases pakuotę, kurią labai lengvai atidarysite. XFX Xgear ausinių laidas tikrai ilgas, net 2,5 metro.Galėsite žaisti iš tikrai toli.Taipogi prie pakuotės pridedamas USB kabelis, kuris maitins varikliukus, kurie „gamina“ vibraciją ausinėse. O jei esate ten, kur nėra USB kabeliui kištuko, tai jums pravers dar vienas priedas, speciali dėžutė į kurią dedasi 2 AAA tipo elementai.Jų energija galėsite pakrauti varikliukus, kai nebeveiks vibracija.

Ausinių svoris gan mažas, o tai labai patogu.
Prie kompiuterio ausines prisijungsite per paprastus, visur naudojamus kištukus.
Ausinių bazinė kaina tik 30$. Na pavertus litais tai būtų apie 85 litai.Jei esate tikrai didelis „geimeris“, kuriam ausinės yra svarbus atributas, tai XFX Xgear ausinės kaip tik jums.Žaidžiant pajusite tikrai gerą garso kokybę, labai „kietus“ vibravimo efektus, taipogi su mikrofonu galėsite labai gerai susikalbėti su draugais.
Na ką, apibendrinkime:
Ausinių pliusai:
• Pagamintos iš labai gerų bei kokybiškų medžiagų
• Gera muzikos kokybė, gera mikrofono kokybė
• Vibracijos efektai
• Ilgas ausinių laidas, nereikia instaliuoti draiverių, lengva naudotis
Ausinių minusų daug nėra, tik dizainas ausinių galėtų būti geresnis ir blogai, kad ploni ausinių laidai.