JAV nešiojamųjų kompiuterių gamintoja DELL Adamo serijos nešiojamieji kompiuteriai buvo išleisti 2009-ųjų metų pradižioje. Jis pirkėjus turėjo sužavėti savo mobilumu – mažu svoriu, ypač plonu ir kokybišku korpusu ne mažu bet ir neperdideliu ekranu. Deja to padaryti šiam kompiuteriui nepavyko, todėl DELL jį išima iš savo pasiūlos asortimento.

DELL nesugebėjo Adamo kompiuterio padaryti geidžiamu. Šio kompiuterio viduje darbuojas senos kartos Intel Core 2 Duo procesorius, tuo tarpu konkurentai siūlo patrauklesnius variantus su naujesniais Core serijos procesoriais. Taip pat šio kompiuterio svoris buvo šiek tiek didesnis, nei pagrindinių konkurentų. Taigi akivaizdu, jog kompiuterio atnaujinimo laiką DELL jau yra pramiegojusi. Kompiuterio neišgelbėjo nei įdomus kompiuterio klaviatūros montavimas, nei kokybiškas korpusas.

Šiuo metu Adamo kompiuteriai, po radikalaus kainų mušimo, už Atlanto kainuoja apie 800 JAV dolierių, tuo tarpu Europoje jie yra žymiai brangesni, jų kaina čia perkopia 1000 eurų ribą. Nepaisant atpiginimo JAV rinkoje, šis kompiuteris nesugebėjo atsilaikyti prieš tokius konkurentus, kaip Apple MacBook AIR, HP Envy, Lenovo ThinkPad X301 ar MSI X seriją. Teigiama, jog Adamo kompiuteryje panaudoti sprendimai bus panaudoti kituose DELL kompiuteriuose.