Didžiosios Britanijos kompiuterių įsilaužėliui teks stoti prie teismą Jungtinėse Valstijose. Tai paaiškėjo pasibaigus parengiamiesiems svarstymams, kurių metu buvo vertinama galimybė objektyviai proceso metu įvertinti teisiamojo Gario McKinnon’o nusižengimus.

Taigi, kaltinamasis bus teisiamas, ir tai vyks Jungtinėse Valstijose, o ne Didžiojoje Britanijoje. Garis McKinnon’as kaltinamas tuo, kad nuo 2001 metų vasario iki 2002 metų kovo įsilaužinėdamas į keturiolikoje JAV valstijų esančias tarnybines stotis pridarė beveik 1 milijoną dolerių žalos.

Jei bus pripažintas kaltu pagal visus kaltinimus, jam gresia nemažai nelaisvės metų JAV Guantanamo sustiprinto režimo kalėjime, į kurį pakliūna tik itin pavojingi nusikaltėliai bei teroristai. Na, bausmė gali atrodyti drakoniška, bet tikrai abejotina, ar ji bus skirta. Visgi susigadinti savo įvaizdį JAV teisėsaugos akyse Garis McKinnon’as tikrai spėjo – tarp įsilaužimų aukų minimi ir tokie incidentai kaip ginkluotės bazių kompiuterių tinklų darbo trikdymas.