„Creative“ pristatė nešiojamiesiems kompiuteriams skirtą „Sound Blaster X-Fi Notebook“ garso plokštę, orientuotą į kokybišką MP3 ir „iTunes“ muzikos įrašų, filmų ir žaidimų garsą. Naujoji garso plokštė lengvai įstatoma į nešiojamo kompiuterio „ExpressCard“ lizdą ir vidinę kompiuterio garso sistemą pakeičia į apdovanojimus laimėjusią aukštesnės kokybės X-Fi garso technologiją.

Naudojama kartu su „Creative“ belaidžio garso imtuvu, “Sound Blaster X-Fi Notebook“ suteikia galimybę apsieiti be kompiuterį su kolonėlėmis jungiančių laidų. Belaidžio garso technologija leidžia mėgautis aukštos kokybės garsu, kuris yra transliuojamas iš garso plokštės į „Creative“ belaidžio garso imtuvą, o šis gali būti sujungtas su galinga garso atkūrimo sistema. Kokybiška muzika vartotojai galės mėgautis bet kur namuose, kadangi belaidžio garso sistemą gali sudaryti iki keturių ne daugiau nei 30 metrų nuo kompiuterio nutolusių „Creative“ imtuvų, sujungtų su kolonėlėmis. Imtuvai leidžia sukurti asmenines „garso zonas“ ir valdyti garso perdavimą atskiruose kambariuose.

Filmų mėgėjai įvertins prie „Sound Blaster X-Fi Notebook“ pridedamą „PowerDVD“ programą, pilnai suderinamą su DTS ir „Dolby Digital“ erdvinio garso technologijomis. „CMSS-3D” technologija, naudojant dvi kolonėles ar ausines, gali sukurti tariamos apsupties garso įspūdį ir tokiu būdu sustiprinti filmo garso efektų įspūdį.